×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

17 червня у Полонській ліцеї №1 ім. М. Кукурузі відбувся щорічний звіт директора Ігоря Івановича Бондаря за підсумками 2025–2026 навчального року. На ході зустрічі було підбито підсумки роботи закладу, проаналізовано досягнення учнів і педагогів, участь ліцею в освітніх проектах, конкурсах, спортивних змаганнях та визначено пріоритетні напрямки розвитку на майбутнє.
За результатами відкритого обговорення діяльність директора та колективу ліцею отримала оцінку «задовільно».
Дякуємо всім, хто щодня працює для розвитку нашого ліцею, підтримує його традиції та готовий впевнено рухатися вперед. Попереду — нові цілі, нові можливості та нові успіхи