Фізкультурно-оздоровчі заходи в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за програмою Шкільних ігор проводилися у Полонському ліцеї №1.

В програмі проведення І етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» проводилися змагання з активності «Cool Games».

Учні 8-х класів взяли участь у змаганнях з баскетболу 3x3. Баскетбол 3x3 – олімпійський вид спорту, один з видів баскетболу, що грається двома командами на одному баскетбольному кільці. Він розвинувся з вуличного баскетболу та є найбільшим міським командним видом спорту у світі.

6-7 листопада в рамках проєкту «Пліч-о-Пліч» ліцеїсти 8-х, 10-х та 11-х класів брали участь у шкільних змаганнях з настільного тенісу. Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально. Адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні прийоми.

В рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України та задля залучення дітей до рухової активності  та спорту, здорового способу життя у Полонському ліцеї №1 з 13 по 15 листопада  проходили рухливі ігри та  спортивні естафети  для здобувачів освіти четвертих класів.
        В програмі І етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри» 20 та 21 листопада у ліцеї проводився шашковий турнір серед учнів 6 класів.