×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

   У вас зараз найвідповідальніший період  у житті. Ви вибираєте, куди піти вчитися, по суті, ви вибираєте професію, і від цього багато в чому буде залежати ваше подальше життя.
Навчання в Полонській гімназії, як і в будь-якій західноєвропейській гімназії, починається з 1(5) класу. 

Правила зарахування (прийому) до ліцею   

   До ліцею зараховуються випускники початкової школи закладу. Гімназія забезпечує допрофільне навчання в класах з поглибленим вивченням англійської мови, математики та історії, а ліцей  - профільне навчання в класах з поглибленим вивченням англійської мови, математики та історії. Наповнюваність класів - не більше 30 учнів у кожному. 

Нормативна база

Конституція України Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах…

Закон України “Про освіту”

Стаття 12. Повна загальна середня освіта 

п.2. Повна загальна середня освіта в Україні є обов’язковою і здобувається в інституційних або індивідуальних формах, визначених законодавством, як правило, в закладах освіти.

 п.3. Повна загальна середня освіта має три рівні освіти:

початкова освіта тривалістю чотири роки;

базова середня освіта тривалістю п’ять років;

профільна середня освіта тривалістю три роки.

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти 
п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України “Про загальну середню освіту”

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

3. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Наказ МОН України від 16.04.2018 року № 367 “Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Лист-роз’яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Щодо окремих питань переведення учнів закладу загальної середньої освіти до наступного класу

Правила конкурсного прийому до Полонської гімназії Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади 

 

Зарахування до 5-х класів гімназії

Клас з поглибленим вивченням англійської мови
Конкурсні випробування:

  • Українська мова
  • Англійська мова

 Клас з поглибленим вивченням математики
Конкурсні випробування:

  • Українська мова
  • Математика

Клас з поглибленим вивченням історії
 Конкурсні випробування:

  • Українська мова
 

Зарахування до 10-х класів ліцею

Клас з вивченням профільних предметів: англійська мова та історія України
Конкурсні випробування:

  • Українська мова
  • Англійська мова

 Клас з вивченням профільних предметів: математика
Конкурсні випробування:

  • Українська мова
  • Математика
 
     

Зразки конкурсних завдань

Українська мова

Англійська мова

Математика

 

Зразки конкурсних завдань

Українська мова

Англійська мова

Математика

 

 Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти

5-11 класи ліцею

 Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти 1-7-х класів гімназії здійснюється за 12-бальною шкалою, відповідно до наказу МОН України від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти» (додаток 2).

Ознайомитися з критеріями оцінювання можна за посиланням.