×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

У Полонському ліцеї №1 ім. М. Кукурузи пролунав Останній дзвінок — щирий, емоційний і по-особливому атмосферний. Цей день подарував багато усмішок, хвилювання, теплих слів та незабутніх моментів для учнів, учителів і батьків. Для когось сьогодні розпочинаються безтурботні канікули, а для випускників — новий етап життя, сповнений мрій, рішень і великих можливостей.
Нехай літо буде сонячним, спогади — теплими, а майбутнє — щасливим для кожного! ☀️