Тисячоліттями людство зберігає й передає наступним поколінням веселі казки, дотепні історії, жартівливі пісні, кумедні небилиці, смішні афоризми, анекдоти, жарти … У сміху, як у сонця, тисячі променів і промінчиків. Усмішка може враз змінити настрій – із сумного чи зажуреного, пригніченого чи ображеного зробити кожного з нас веселим. Остап Вишня – видатний український письменник, широко знаний у нашій країні та за рубежем, - ввійшов у літературу як високоталановитий майстер сатири та гумору. В рамках тижня рідної мови та літератури вчитель української мови та літератури Демчук Наталія Петрівна та учні 7 класу гімназії 12 листопада провели учнівську конференцію «Остап Вишня – чародій сміху».