Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Ковальчук Софію, ученицю 8-В класу, - диплом ІІ ст. з математики (вчитель Соколовська Г.В.)

Луценко Андрія, учня 11-Б класу, - диплом ІІІ ст. з біології (вчитель Бондар Н.В.)

- диплом ІІІ ст. з математики (вчитель Маївка С.В.)

- диплом ІІІ ст. з хімії (вчитель Вишневська О.П.)

Коркішко Максима, учня 10-Б класу, - диплом ІІІ ст. з біології (вчитель Бондар Н.В.)

Вещицьку Дарію, ученицю 9-А класу, - диплом ІІ ст.  на Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика (вчитель Маліновська А.А.)

Бажаємо вам і надалі бути в руслі розвитку сучасної української науки! Не зупинятися на досягнутому, а продовжувати отримувати нові й нові перемоги! Вітаємо! І хай щастить!