Полонська гімназія долучилася до Олімпійського тижня. Вчителями фізичної культури за участі класних керівників та здобувачів освіти організовано та проведено тиждень фізичної культури. Заходи включали різноманітні рухливі, розважальні, цікаві заняття.

Відкриття тижня провела Леся Володимирівна Сєкутова.

В рамках Олімпійського уроку було проведено серед учнів початкової школи спортивне свято "Веселі старти" (вчителька Оксана Іванівна Біленька).

Серед учнів гімназійних класів: футбол (збірна 7-8 кл.), стрітбол (10 кл.), волейбол (11 кл.)  (вчителі Михайло Григорович  Гук та Олег Леонідович Гес).

Також наші учні долучились до Фестивалю чемпіонів, де взяли участь в різноманітних заходах. Всі отримали величезне задоволення та позитивні емоції, а команда від гімназії здобула перемогу та посіла 2 місце у конкурсі малюнків на тему "Спорт - це рух! Спорт - це здоров'я! Спорт - це життя!"

Веселими та задоволеними залишилися усі учасники заходів!