Шановні батьки майбутніх першокласників!

Якщо Ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалась саме в Полонській гімназії, то ця інформація для Вас.

З метою прогнозування мережі класів, підготовки вчителів, ми проводимо моніторинг щодо наповнюваності майбутніх перших класів. Тільки у нас, крім освітньої програми Нової української школи (НУШ), у початковій школі навчання здійснюється ще і за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Тож, якщо ви визначились з вибором закладу освіти для своєї дитини на користь нашої гімназії - прохання повідомити про це  у довільній формі на електронну адресу polgim.zosh1@gmail.com, вказавши прізвище, ім'я та по батькові дитини, адресу проживання та освітній напрямок (НУШ, Інтелект України) або зателефонувати за номером тел. 2-01-15.

Прийом заяв буде проводитись у лютому місяці 2021 року, тоді ви зможете подати оригінал заяви.