5 січня відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:
1.Про педагогічне проектування : реальність і перспективи (Доповідач   Молодоженя І.В.)
2. Про  заохочення і покарання як методи педагогічного впливу (Доповідач   Жалюк С.Л.)
3. Про роботу педагогічного колективу щодо формування особистісних якостей та соціальної активності учня – громадянина – патріота України (Доповідач  Маївка С.В.)
4. Про рівень викладання та якість знань учнів з математики, основ здоровя та шляхи його поліпшення  (Доповідач  Молодоженя І.В.)
5.Про  адаптаційні траекторії у питанні наступності : навчання між початковою школою та гімназією (Доповідач Гончаренко Н.Ю.)
6. Про визначення претендентів на нагородження медалями за результатами річного оцінювання в 6-ому класі та за І семестр 7-го класу  (Доповідач Марченко Г.О.)
7. Про визначення претендентів на нагородження свідоцтвом з відзнакою   (Доповідач Марченко Г.О.)