Баба-Яга — міфологічний образ, широко поширений в слов'янському фольклорі. Образ баби Яги багатогранний і багатозначний. Саме тому вчитель початкових класів Біленька Оксана Іванівна та учні 4-Б класу школи І ступеня 10 грудня провели учнівську конференцію «Хто така Баба-Яга?»
       Якщо уважно придивитися і прислухатися до народних казок, то можна зрозуміти, що вона не така вже й «шкідлива» стара. Завжди обов’язково допоможе головному героєві, в лазні попарить, нагодує його, напоїть, спати укладе. А на ранок обов’язково підкаже, де меч – кладенець прихований або де знайти смерть Кащея. Дасть провідну нитку, яка приведе героя до коханої. Дуже цікавий і той факт, що всі приходять до Баби- Яги за порадою. І ще багато інших цікавих фактів знайшли про цю «чарівну» і загадкову персону.