×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Сьогодні актуальності набуло поняття формувального оцінювання, яке покладене в основу оцінювання Нової української школи. Саме це питання обговорювалось 05 січня за «круглим столом» педагогами нашої гімназії.  В ході дискусії зверталась увага на мету та завдання формувального оцінювання, здійснено порівняльний аналіз традиційного та формувального оцінювання, розглянуто техніки, методи та інструменти формувального оцінювання.

4 січня відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:

1.     Про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами проведення управлінням Державної служби якості освіти у Хмельницькій області.

 Доповідач: Бондар І.І.

2.    Про НУШ як простір для успішної самореалізації учня через впровадження  інтегрованого та компетентнісного підходів.

Доповідач: Жалюк С.Л.

Виступаючі: Янчук В.В., Книш Л.І., Зарва С.В.

3.    Про формування позитивної мотивації до навчання в умовах дистанційної та змішаної форм навчання.

Доповідач: Молодоженя І.В.

4.    Про адаптаційні траєкторії учнів 1 класів початкової школи, 1та 6 класів гімназії.

Доповідач: Гончаренко Н.Ю.

Виступаючі: Класоводи 1-х класів

Класні керівники 1-х та 6-х класів гімназії

5.    Про рівень викладання та якість знань учнів з української мови та літератури, предмету «Захист України».

Доповідачі: Жалюк С.Л., Молодоженя І.В.

6.    Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у гімназії.

Доповідач: Молодоженя І.В.

7.    Про визначення претендентів на нагородження золотою та срібною медалями.

Доповідач: Молодоженя І.В.

8.    Про затвердження режиму роботи групи подовженого дня на 2021-2022 н.р.

Доповідач: Жалюк С.Л.

9.    Про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогів.

 Доповідач: Молодоженя І.В.

 

Від щирого серця вітаємо з прийдешніми святами!

 Результати  районних олімпіад:

МАТЕМАТИКА:

Ковальчук Софія, здобувач освіти 2-В класу гімназії, (вчитель Соколовська Г.В.) - диплом ІІ ст

Падун Іван, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Цибульська Л.Л.) - диплом ІІ ст.

Луценко Андрій, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Маївка С.В.) - диплом ІІ ст.

Пасіщук Алла, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом ІІІ ст.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА:

Вещицька Дарія, здобувач освіти 3-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІІ ст.

Стецко Вікторія, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІІ ст.

Луцак Назарій, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІ ст

ІСТОРІЯ

Коркішко Максим, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Гринчук Л.В.) - диплом ІІІ ст.

Луценко Андрій, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Коблай О.М.) - диплом ІІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІ ст.

Карнаух Софія, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІ ст.

БІОЛОГІЯ

Коркішко Максим, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Луценко Андрій, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

Дзюбак Віталіна, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Кармазіна Анастасія, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Рибачок А.В.) - диплом ІІ ст.

Зеленко Іван, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Позигун В.В.) - диплом ІІ ст.

Андрейченко Богдан, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Позигун В.В.) - диплом ІІ ст.

ГЕОГРАФІЯ

Коркішко Максим, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІІ ст.

Шестопал Захар, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Бученко В.В.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом І ст.

ПРАВОЗНАВСТВО

Пасіщук Алла, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Коблай О.М.) - диплом ІІІ ст.

ФІЗИКА

Горбач Микола, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Дудко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Коркішко Максим, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Дудко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Збанко Владислав, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом ІІІ ст.

ПОЛЬСЬКА МОВА

Сітанська Яна, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІ ст.

ХІМІЯ

Луценко Андрій, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Базюк Л.О.) - диплом ІІ ст.

Ельман Роман, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІІ ст.

Дзізінківська Софія, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІ ст.

РОСІЙСЬКА МОВА

Горбач Олександра, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Атаманюк Т.М.) - диплом ІІ ст.

АСТРОНОМІЯ

Свередюк Віталій, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Шермер АМ.) - диплом ІІІ ст.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Стецко Вікторія, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Гаврилюк О.А.) - диплом І ст.

Грохольська Вікторія, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Дзізінківська О.В.) - диплом ІІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Гаврилюк М.М.) - диплом І  ст.

Барзак Аліна, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Дзізінківська О.В.) - диплом І ст.

НІМЕЦЬКА МОВА

Літвінчук Катерина, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Свінціцька Ю.Л.) - диплом І ст.

Верещак Іванна, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Свінціцька Ю.Л.) - диплом ІІ ст.

ЕКОНОМІКА

Кравчук Дар’я, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Салюк Л.В.) - диплом ІІ ст.

  

МАН

Карнаух Софія, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (секція «Історичне краєзнавство», педагогічний керівник Олійник Я.Ю.) - диплом І ст.

Добровольська Ірина, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Економічна теорія та історія економічної думки», педагогічний керівник Салюк Л.В.) - диплом І ст.

Верещак Іванна, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (секція «Англійська мова», педагогічний керівник Молодоженя Н.В.) - диплом ІІІ ступеня

Кравчук Дар’я, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (секція «Теоретична фізика», педагогічний керівник Дудко Н.В.) - диплом ІІІ ступеня

 

Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (районний тур):

Свінціцька Валерія, здобувач освіти 2-Б класу гімназії, (вчитель Фоміна К.М.) - диплом І ст.

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 3-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом І ст.

Стецко Вікторія, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом І ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІІ ст.

Дзюбак Віталіна, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом І ст.

 Бажаємо переможцям та призерам олімпіад безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.