УВАГА!

Шановні батьки!

Полонська гімназія оголошує  про прийом документів до 1-го класу!

На виконання законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 №367, наказу №62 відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради Полонської ОТГ від 04.04.2022 року,  з метою забезпечення права дітей на здобуття початкової освіти оголошується  прийом документів для зарахування до 1 класу з 25 квітня 2022 року по 31 травня 2022року.

Документи, які необхідні для зарахування до школи:

ü  заява на імя директора одного з батьків або опікунів дитини (зразок заяви НУШ, зразок заяви Інтелект України);

ü  копія свідоцтва про народження дитини;

ü  медична довідка про стан здоров’я дитини (форма 086-1/о);

ü  згода на обробку персональних даних;

ü  копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини;

ü  оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності).

Подати необхідні документи можна щоденно (крім вихідних) з 9:00 до 15:00 години для дирекції освітнього закладу або  за телефоном 2-01-15