×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

 

   

Сердечно вітаємо із Днем знань та початком нового навчального року.

Перше вересня – не лише початок нового навчального року. Це незабутня подія у житті кожної людини, знаменний день, коли відкриваються нові шляхи у цікаве життя, наповнене дивовижними відкриттями, радістю пізнання і справжньою шкільною дружбою.

Недаремно кажуть: «Учитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя».

Тому особливу подяку і вдячність хочемо висловити вчителям, на чиї плечі покладена величезна відповідальність за навчання і виховання молодого покоління. Ваш багатий педагогічний досвід, професійне чуття, колосальна праця і любов до своєї справи визначають значною мірою ваш вклад у формування людини і громадянина. 
Бо саме ви виконуєте найвідповідальнішу місію – навчаєте та виховуєте нову еліту держави. Останні події в Україні довели – за часи незалежності уже зросло, сформувалося вільне демократичне суспільство, де домінує національний дух та гордість за свою державу.
Від усієї душі вітаємо вас зі святом! Бажаємо цілеспрямованості в досягненні поставленої мети, сил та енергії, вірності традиціям. Ми впевнені, що свій професійний і творчий потенціал ви направите на своїх учнів, давши їм міцні знання і можливості для розвитку. Тож бажаємо вам міцного здоров’я, мудрості й терпіння, творчої наснаги в роботі, щастя й благополуччя!

Зі святом!